کتاب یادگیری عبارات فرانسوی Rough Guide French Phrasebook با فایلهای صوتی

کتاب Rough Guide French Phrasebook بهـتـــرین (با تاکید) مرجع برای یادگیری عبارات در زبان فرانسه است. اگه شما کسی هستید که مشکل مکالمه دارید، پیشنهاد میکنم این کتاب رو دانلود کنید و جملاتش رو حفظ کنید . اما چرا این کتاب اینقدر خوب است ؟

rough-phrasebook french

  1.  همه ی ما دیکشنری های گوناگون فرانسه زیاد داریم که مثلا توش نوشته که happy چی میشه یا birth چی میشه . اما تو کدومش نوشته که Happy_birthday چی میشه ؟!
  2. مثلا شما می دونید که تخم مرغ میشه oeuf و آبپز کردن هم میشه bouillir . اما آیا می دونید که تخم مرغ آبپز میشه : l’oeuf à la coque  ؟
  3. این کتاب همونجور که خودش هم میگه phrasebook است. یعنی بجای لغتنامه میشه به این کتاب عبارت نامهگفت . این کتاب شامل هزاران جمله ی آماده است که حفظ کردن اونها به تقویت مکالمه و جمله سازی شما خیلی کمک میکنه.
بخش اول کتاب شامل جملاتی کاربردی  (با تلفظ) در موقعیت های زیر است:
  •  بانک ، رزرو اطاق در هتل، کرایه کردن خودرو، اتصال به اینترنت (مثلا در کافی‌نت) ، جهت شناسی ، اورژانس ، گپ با دوستان ، سلامتی، دفتر پست، خرید ، رستوران ، در سفر ، …
بخش دوم کتاب :(حدود 100 صفحه) شامل هزاران عبارت کوتاه و بلند و جمله انگلیسی همراه با معادل فرانسوی شان است. این بخش معرکه است.
بخش سوم کتاب: (حدود 80 صفحه) شامل هزاران عبارت فرانسه و معنی انگلیسی آنهاست. مثلا در اینجا شما عبارتی مثل bande magnétique را می بینید که همون نوار کاست خودمونه !
بخش چهارم کتاب: شامل توضیحاتی است که در منوی غذاها و نوشیدنی های فرانسوی مشاهده میکنید. مثلا اینکه فلان مرغ با الکل سرخ شده یا فلان نوشیدنی توش سرکه و فلان داره …
بخش پنچم کتاب: این بخش که How the Language works نام دارد شامل بخش های گوناگونی برای آشنایی با گرامر فرانسه است. آشنایی با انواع پیشوندها، ضمیرها، صفات (مقایسه ای و برتری) و قیدها، ضمائر مستقیم و غیر مستقیم، ضمائر انعکاسی، آشنایی با افعال، زمان های حال ساده ، گذشته کامل، گذشته استمراری، آینده، منفی ، امری ، سوالی، آشنایی با تاریخ و روزها و ماه ها و جملات کاربردی فراوان. آشنایی با اعداد عادی و ترتیبی .

دانلود کتاب از اینجا یا اینجا  13 مگ

دانلود فایلهای صوتی از اینجا  یا  اینجا 24 مگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 3 =